בעל עסק? סרוק את הקוד וקבל הטבה מיידית!
qrcode

 

 

קידום אתרים באמצעות לונג טייל

קידום אתרים באמצעות לונג טייל


מה משמעות השם

הביטוי לונג טייל או בעברית זנב ארוך מתייחס למילת מפתח בהקשר לאורכה. מילות המפתח במנוע החיפוש של גוגל מחולקות לדרגות שונות של תחרות ובכל תחום ניתן למצוא מילים תחרותיות יותר ותחרותיות פחות וגם מילים שאנשים אינם מחפשים לעיתים קרובות.  אם ניקח לדוגמא את צמד המילים מטבחים לבנים, הרי מדובר בביטוי זנב ארוך, זאת בהשוואה למילה מטבחים. השם " זנב ארוך" הגיע לתחום קידום אתרים מעולם הסטטיסטיקה ומתייחס לגרף המתאר את מספר החיפושים של ביטויים מסוימים. ככל שהביטויים נעשים ארוכים יותר כמו מטבחים לבנים למשל כך הגרף נראה כמו זנב ארוך .

קידום אתרים באמצעות לונג טייל

היתרון המשמעותי


כאשר מדובר על תחומים תחרותיים במיוחד בהם אנשים מחפשים מילות מפתח לעיתים קרובות יש להדגיש כי מדובר בעבודה לאורך זמן רב. בדיוק בגלל זה הפתרון המוצע הוא ביטוי זנב ארוך ( Long Tail) - אותם ביטויים שאנשים מחפשים לעיתים נמוכות בהשוואה למילות מפתח פופולריות . אותם ביטויים ארוכים יותר בהשוואה למילות המפתח אבל יש להם יתרון משמעותי- הם מובילים למילות המפתח, מה שמניע את האנשים להיכנס לאתר.


כיצד זנב ארוך מסייע לקידום אתרים


בחירת ביטוי זנב ארוך כמילות מפתח חוסכת למקדמי האתרים לקדם מילות מפתח שהתחרות עליהן קשה במיוחד. אם ניקח לדוגמא את ענף המסעדות הנחשב תחרותי למדי, מסעדה המעוניינת להשקיע בקידום ולראות תוצאות תעשה שימוש במילות מפתח הכוללות זנב ארוך כגון מסעדה בתל אביב או מסעדת דגים ברמת גן.

ניתן להזמין כמות של מאמרים על ידי כותבים איכותים שירשמו תוכן איכותי בעל ערך וחשיבות לאתר שלכם על ידי זה גולשים יאהבו את האתר שלכם ירצו לשתף

ליכנס כמה שיותרלאתר שלכם כתיבת תוכן מקצועי עם מילות מפתח רבות עוזרות להביא המון תנועה לאתר שלכם .

חשוב לציין כתיבת פרופיל חברה לאתר שלכם חשובה מאוד גולשים רבים בודקים מי החברה כמה זמן עוסקת החברה בתחום שהם מחפשים בגוגל אין שני לרושם ראשוני.


כיצד לבחור ביטוי זנב ארוך


על מנת לבחור ביטוי זנב ארוך ההמלצה היא להקליד את מילת המפתח במנוע החיפוש גוגל תוך בחינת ההצעות השונות - הקפידו לשים לב לתוצאות המופיעות בתחתית העמוד. עריכת המחקר בגוגל תסייע לכם רבות בבחירת המילים המתאימות ביותר.
חברת מקצועית בתחום  תבצע עבורם מחקר מילות מפתח מקיף במטרה לבחור את הביטויים המתאימים ביותר


על מנת להגדיל את כמות הכניסות באתר שלכם, חשוב מאד לבחור את הביטויים הטובים והנכונים ביותר לעסק שלכם. כאן נכנסת לתמונה חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום כמו חברת מדיה ישראל. חברה אשר תבצע עבורכם את מלאכת כתיבת התוכן תוך התייחסות לביטויי לונג טייל.

כתבה באדיבות חברת מדיה ישראל כתיבת תוכן לעסקים  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
Tel Aviv

טיסות לאילת